فهرست مطالب

فروشنده کوتینگ

کوتینگ بتن، پوشش منعطفی است که که از مواد پلیمری محلول در آب به دست می آید و قابلیت رقیق شدن با آب را دارد و از آن به عنوان آب بند کننده سطوح قیری نیز استفاده می شود. کوتینگ چسبندگی بسیار بالایی دارد و به خوبی به مصالحی مانند سنگ و آجر می چسبد. این پوشش در حدود یک کیلوگرم وزن دارد که قهوه ای رنگ است و از سطح بتن در برابر حرارت و سرما محافظت می کند. اما طریقه استفاده از آن به چه صورت است و از کجا می توان آن را تهیه کرد؟ در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی فروشنده کوتینگ بپردازیم.

هر آن چه که از کوتینگ باید بدانید

کوتینگ، پوششی است که بعد از ترکیب شدن با آب به صورت رقیق شده در می آید که بعد از خشک شدن، سیاه رنگ می شود و با چسبندگی به مصالح، از سازه در برابر مخرب های محیطی یا تغییرات دمایی محافظت می کند. از کوتینگ می توان در موارد زیر استفاده کرد:
• مخازن و سازه های نگهدارنده آب
• ایجاد لایه آب بند روی آجر، بتن یا دیگر مصالح ساختمانی
• تعمیر سوراخ های ایجاد شده بر روی سقف های قیر گونی شده و آسفالت شده
• به عنوان چسب برای نصب قطعات کف پوش و ورق های پلی استایرن
کوتینگ را حتما باید در بسته بندی و در دمای 5 تا 35 درجه سانتی گراد نگهداری کرد تا از هر گونه کثیفی و آلودگی در امان بماند و طول عمر مفیدی داشته باشد.

بیشتر بدانید(تیرآهن زنبوری،پروفیل ستونی)

نحوه اجرای کوتینگ بتن

برای اجرای کوتینگ بتن از از قلم مو یا قلم ماله استفاده می شود که نیاز است ابتدا سطح آماده سازی شود و هر گونه آلودگی و ذرات خاک یا چربی پاک شود. امکان اجرای کوتینگ روی سطوح مرطوب وجود ددارد، اما میزان آب نباید خیلی زیاد باشد. در اجرای این پوشش، حداقل دو لایه محصول خشک شده برای محافظت کامل از سطح نیاز است و در مناطقی که امکان آسیب های محیطی بیشتر است، از لایه سومی هم استفاده خواهد شد که لایه قبلی حتما باید به طور کامل خشک شوند. در صورتی که نیاز به استفاده از دیگر مصالح باشد، قبل از خشک شدن لایه آخر، مقداری ماسه زبر بر روی لایه باید ریخته می شود تا اتصالات بهتری ایجاد گردد.

کوتینگ بتن1234

نکات مهم هنگام اجرای کوتینگ

کوتینگ حاوی فرآورده های نفتی سبک است و به همین خاطر، بسیار اشتعال پذیر است و این را باید در نظر داشته باشید که در محیط های بسته از آن استفاده نکنید و فضای اجرا، سیستم تهویه هوای قوی داشته باشد. در صورتی که بتن در هوای سرد، سفت شد، به هیچ عنوان برای استفاده آن را در معرض حرارت قرار ندهید و برای این که به حالت طبیعی برگردد، کافی است در دمای محیط قرار داده شود.

بهترین فروشنده کوتینگ

فروشنده کوتینگ، از آن جایی که از پوشش کوتینگ در عایق بندی ساختمان ها یا دیگر سازه ها مانند پل ها استفاده می شود و محافظ قوی در برابر عوامل مخرب محیطی است، بسیار مهم است که هنگام خرید آن دقت کافی داشته باشید و از کیفیت آن نیز اطمینان پیدا کنید. شما می توانید برای خرید کوتینگ، با همکاران ما در رستاک تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره های لازم، تجربه خرید مطمئن تری را نیز داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *